Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno08:06
Mazurska08:07
Wczasy08:08
Dworska08:10
al. Hallera08:11
Grudziądzka08:13
Kolonia Uroda08:14
Kościuszki08:16
Mickiewicza08:17
Reja08:18
Wyspiańskiego08:20
Opera Bałtycka
 
08:22
0 min.
 
Traugutta08:242 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:253 min.
 
Chodowieckiego08:264 min.
 
Brama Oliwska08:275 min.
 
Dworzec Główny08:297 min.
 
Brama Wyżynna08:319 min.
 
Okopowa08:3311 min.
 
Żabi Kruk08:3412 min.
 
Chmielna08:3513 min.
 
Akademia Muzyczna08:3715 min.
 
Brama Żuławska08:3917 min.
 
Głęboka08:4119 min.
 
Przeróbka08:4321 min.
 
Lenartowicza08:4523 min.
 
Sucharskiego08:4624 min.
 
Kaczeńce08:4725 min.
 
Lessowa08:4826 min.
 
Zimna08:4927 min.
 
Stogi Pasanil08:5129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy