Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Władysława IV04:58
Nowy Port Oliwska04:59
Przychodnia05:00
Rybołowców05:01
Kasztanowa05:02
Latarnia Morska05:03
Krasickiego05:05
Brzeźno05:06
Mazurska05:07
Wczasy05:08
Dworska05:10
al. Hallera05:11
Grudziądzka05:13
Kolonia Uroda05:14
Kościuszki05:16
Mickiewicza05:17
Reja05:18
Wyspiańskiego05:20
Opera Bałtycka
 
05:22
0 min.
 
Traugutta05:242 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:253 min.
 
Chodowieckiego05:264 min.
 
Brama Oliwska05:275 min.
 
Dworzec Główny05:297 min.
 
Brama Wyżynna05:319 min.
 
Okopowa05:3311 min.
 
Żabi Kruk05:3412 min.
 
Chmielna05:3513 min.
 
Akademia Muzyczna05:3715 min.
 
Brama Żuławska05:3917 min.
 
Głęboka05:4119 min.
 
Przeróbka05:4321 min.
 
Lenartowicza05:4523 min.
 
Sucharskiego05:4624 min.
 
Kaczeńce05:4725 min.
 
Lessowa05:4826 min.
 
Zimna05:4927 min.
 
Stogi Pasanil05:5129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy