Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno22:36
Mazurska22:37
Wczasy22:38
Dworska22:40
al. Hallera22:41
Grudziądzka22:43
Kolonia Uroda22:44
Kościuszki22:46
Mickiewicza22:47
Reja22:48
Wyspiańskiego22:50
Opera Bałtycka
 
22:52
0 min.
 
Traugutta22:542 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:553 min.
 
Chodowieckiego22:564 min.
 
Brama Oliwska22:575 min.
 
Dworzec Główny22:597 min.
 
Brama Wyżynna23:019 min.
 
Okopowa23:0311 min.
 
Żabi Kruk23:0412 min.
 
Chmielna23:0513 min.
 
Akademia Muzyczna23:0715 min.
 
Brama Żuławska23:0917 min.
 
Głęboka23:1119 min.
 
Przeróbka23:1321 min.
 
Lenartowicza23:1523 min.
 
Sucharskiego23:1624 min.
 
Kaczeńce23:1725 min.
 
Lessowa23:1826 min.
 
Zimna23:1927 min.
 
Stogi Pasanil23:2129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy