Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno22:06
Mazurska22:07
Wczasy22:08
Dworska22:10
al. Hallera22:11
Grudziądzka22:13
Kolonia Uroda22:14
Kościuszki22:16
Mickiewicza22:17
Reja22:18
Wyspiańskiego22:20
Opera Bałtycka
 
22:22
0 min.
 
Traugutta22:242 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:253 min.
 
Chodowieckiego22:264 min.
 
Brama Oliwska22:275 min.
 
Dworzec Główny22:297 min.
 
Brama Wyżynna22:319 min.
 
Okopowa22:3311 min.
 
Żabi Kruk22:3412 min.
 
Chmielna22:3513 min.
 
Akademia Muzyczna22:3715 min.
 
Brama Żuławska22:3917 min.
 
Głęboka22:4119 min.
 
Przeróbka22:4321 min.
 
Lenartowicza22:4523 min.
 
Sucharskiego22:4624 min.
 
Kaczeńce22:4725 min.
 
Lessowa22:4826 min.
 
Zimna22:4927 min.
 
Stogi Pasanil22:5129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy