Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno19:34
Mazurska19:35
Wczasy19:36
Dworska19:38
al. Hallera19:39
Grudziądzka19:41
Kolonia Uroda19:42
Kościuszki19:44
Mickiewicza19:45
Reja19:46
Wyspiańskiego19:48
Opera Bałtycka
 
19:50
0 min.
 
Traugutta19:522 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:533 min.
 
Chodowieckiego19:544 min.
 
Brama Oliwska19:555 min.
 
Dworzec Główny19:577 min.
 
Brama Wyżynna19:599 min.
 
Okopowa20:0111 min.
 
Żabi Kruk20:0212 min.
 
Chmielna20:0313 min.
 
Akademia Muzyczna20:0515 min.
 
Brama Żuławska20:0717 min.
 
Głęboka20:0919 min.
 
Przeróbka20:1121 min.
 
Lenartowicza20:1323 min.
 
Sucharskiego20:1424 min.
 
Kaczeńce20:1525 min.
 
Lessowa20:1626 min.
 
Zimna20:1727 min.
 
Stogi Pasanil20:1929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy