Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Władysława IV04:27
Nowy Port Oliwska04:28
Przychodnia04:29
Rybołowców04:30
Kasztanowa04:31
Latarnia Morska04:32
Krasickiego04:34
Brzeźno04:35
Mazurska04:36
Wczasy04:37
Dworska
 
04:39
0 min.
 
al. Hallera04:401 min.
 
Grudziądzka04:423 min.
 
Kolonia Uroda04:434 min.
 
Kościuszki04:456 min.
 
Mickiewicza04:467 min.
 
Reja04:478 min.
 
Wyspiańskiego04:4910 min.
 
Opera Bałtycka04:5112 min.
 
Traugutta04:5314 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:5415 min.
 
Chodowieckiego04:5516 min.
 
Brama Oliwska04:5617 min.
 
Dworzec Główny04:5819 min.
 
Brama Wyżynna05:0021 min.
 
Okopowa05:0223 min.
 
Żabi Kruk05:0324 min.
 
Chmielna05:0425 min.
 
Akademia Muzyczna05:0627 min.
 
Brama Żuławska05:0829 min.
 
Głęboka05:1031 min.
 
Przeróbka05:1233 min.
 
Lenartowicza05:1435 min.
 
Sucharskiego05:1536 min.
 
Kaczeńce05:1637 min.
 
Lessowa05:1738 min.
 
Zimna05:1839 min.
 
Stogi Pasanil05:2041 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy