Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Nowy Port Oliwska14:39
Przychodnia14:40
Rybołowców14:41
Kasztanowa14:42
Latarnia Morska14:43
Krasickiego14:45
Brzeźno14:46
Mazurska14:47
Wczasy
 
14:48
0 min.
 
Dworska14:502 min.
 
al. Hallera14:513 min.
 
Grudziądzka14:535 min.
 
Kolonia Uroda14:546 min.
 
Kościuszki14:568 min.
 
Mickiewicza14:579 min.
 
Reja14:5810 min.
 
Wyspiańskiego15:0012 min.
 
Opera Bałtycka15:0315 min.
 
Traugutta15:0517 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0618 min.
 
Chodowieckiego15:0719 min.
 
Brama Oliwska15:0820 min.
 
Dworzec Główny15:1022 min.
 
Brama Wyżynna15:1224 min.
 
Okopowa15:1426 min.
 
Żabi Kruk15:1527 min.
 
Chmielna15:1628 min.
 
Akademia Muzyczna15:1830 min.
 
Brama Żuławska15:2032 min.
 
Głęboka15:2234 min.
 
Przeróbka15:2436 min.
 
Lenartowicza15:2638 min.
 
Sucharskiego15:2739 min.
 
Kaczeńce15:2840 min.
 
Lessowa15:2941 min.
 
Zimna15:3042 min.
 
Stogi Pasanil15:3244 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy