Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil22:43
Zimna22:45
Lessowa22:46
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:54
Brama Żuławska
 
22:56
0 min.
 
Akademia Muzyczna22:582 min.
 
Chmielna22:593 min.
 
Żabi Kruk23:004 min.
 
Okopowa23:026 min.
 
Brama Wyżynna23:048 min.
 
Dworzec Główny23:0610 min.
 
Brama Oliwska23:0812 min.
 
Chodowieckiego23:0913 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:1014 min.
 
Traugutta23:1115 min.
 
Opera Bałtycka23:1317 min.
 
Wyspiańskiego23:1519 min.
 
Reja23:1620 min.
 
Mickiewicza23:1822 min.
 
Kościuszki23:2024 min.
 
Kolonia Uroda23:2125 min.
 
Grudziądzka23:2226 min.
 
al. Hallera23:2428 min.
 
Uczniowska23:2529 min.
 
Gdańska23:2630 min.
 
Sternicza23:2731 min.
 
Brzeźno23:2832 min.
 
Krasickiego23:2933 min.
 
Latarnia Morska23:3135 min.
 
Kasztanowa23:3236 min.
 
Na Zaspę23:3337 min.
 
Plac Wolności23:3539 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3640 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy