Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil22:13
Zimna22:15
Lessowa22:16
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:24
Brama Żuławska
 
22:26
0 min.
 
Akademia Muzyczna22:282 min.
 
Chmielna22:293 min.
 
Żabi Kruk22:304 min.
 
Okopowa22:326 min.
 
Brama Wyżynna22:348 min.
 
Dworzec Główny22:3610 min.
 
Brama Oliwska22:3812 min.
 
Chodowieckiego22:3913 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:4014 min.
 
Traugutta22:4115 min.
 
Opera Bałtycka22:4317 min.
 
Wyspiańskiego22:4519 min.
 
Reja22:4620 min.
 
Mickiewicza22:4822 min.
 
Kościuszki22:5024 min.
 
Kolonia Uroda22:5125 min.
 
Grudziądzka22:5226 min.
 
al. Hallera22:5428 min.
 
Uczniowska22:5529 min.
 
Gdańska22:5630 min.
 
Sternicza22:5731 min.
 
Brzeźno22:5832 min.
 
Krasickiego22:5933 min.
 
Latarnia Morska23:0135 min.
 
Kasztanowa23:0236 min.
 
Na Zaspę23:0337 min.
 
Plac Wolności23:0539 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0640 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy