Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil16:05
Zimna16:07
Lessowa16:08
Kaczeńce16:10
Sucharskiego16:12
Lenartowicza16:13
Przeróbka16:14
Głęboka16:16
Brama Żuławska
 
16:18
0 min.
 
Akademia Muzyczna16:202 min.
 
Chmielna16:213 min.
 
Żabi Kruk16:224 min.
 
Okopowa16:246 min.
 
Brama Wyżynna16:268 min.
 
Dworzec Główny16:2810 min.
 
Brama Oliwska16:3012 min.
 
Chodowieckiego16:3113 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3214 min.
 
Traugutta16:3416 min.
 
Opera Bałtycka16:3618 min.
 
Wyspiańskiego16:3921 min.
 
Reja16:4022 min.
 
Mickiewicza16:4224 min.
 
Kościuszki16:4426 min.
 
Kolonia Uroda16:4527 min.
 
Grudziądzka16:4628 min.
 
al. Hallera16:4830 min.
 
Uczniowska16:4931 min.
 
Gdańska16:5032 min.
 
Sternicza16:5133 min.
 
Brzeźno16:5335 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy