Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil14:05
Zimna14:07
Lessowa14:08
Kaczeńce14:10
Sucharskiego14:12
Lenartowicza14:13
Przeróbka14:14
Głęboka14:16
Brama Żuławska
 
14:18
0 min.
 
Akademia Muzyczna14:202 min.
 
Chmielna14:213 min.
 
Żabi Kruk14:224 min.
 
Okopowa14:246 min.
 
Brama Wyżynna14:268 min.
 
Dworzec Główny14:2810 min.
 
Brama Oliwska14:3012 min.
 
Chodowieckiego14:3113 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:3214 min.
 
Traugutta14:3416 min.
 
Opera Bałtycka14:3618 min.
 
Wyspiańskiego14:3921 min.
 
Reja14:4022 min.
 
Mickiewicza14:4224 min.
 
Kościuszki14:4426 min.
 
Kolonia Uroda14:4527 min.
 
Grudziądzka14:4628 min.
 
al. Hallera14:4830 min.
 
Uczniowska14:4931 min.
 
Gdańska14:5032 min.
 
Sternicza14:5133 min.
 
Brzeźno14:5335 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy