Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil13:41
Zimna13:43
Lessowa13:44
Kaczeńce13:46
Sucharskiego13:48
Lenartowicza13:49
Przeróbka13:50
Głęboka13:52
Brama Żuławska
 
13:54
0 min.
 
Akademia Muzyczna13:562 min.
 
Chmielna13:573 min.
 
Żabi Kruk13:584 min.
 
Okopowa14:006 min.
 
Brama Wyżynna14:028 min.
 
Dworzec Główny14:0410 min.
 
Brama Oliwska14:0612 min.
 
Chodowieckiego14:0713 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:0814 min.
 
Traugutta14:0915 min.
 
Opera Bałtycka14:1117 min.
 
Wyspiańskiego14:1420 min.
 
Reja14:1521 min.
 
Mickiewicza14:1723 min.
 
Kościuszki14:1925 min.
 
Kolonia Uroda14:2026 min.
 
Grudziądzka14:2127 min.
 
al. Hallera14:2329 min.
 
Uczniowska14:2430 min.
 
Gdańska14:2531 min.
 
Sternicza14:2632 min.
 
Brzeźno14:2834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy