Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil19:21
Zimna19:23
Lessowa19:24
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:32
Brama Żuławska
 
19:34
0 min.
 
Akademia Muzyczna19:362 min.
 
Chmielna19:373 min.
 
Żabi Kruk19:384 min.
 
Okopowa19:406 min.
 
Brama Wyżynna19:428 min.
 
Dworzec Główny19:4410 min.
 
Brama Oliwska19:4612 min.
 
Chodowieckiego19:4713 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4814 min.
 
Traugutta19:4915 min.
 
Opera Bałtycka19:5117 min.
 
Wyspiańskiego19:5420 min.
 
Reja19:5521 min.
 
Mickiewicza19:5723 min.
 
Kościuszki19:5925 min.
 
Kolonia Uroda20:0026 min.
 
Grudziądzka20:0127 min.
 
al. Hallera20:0329 min.
 
Uczniowska20:0430 min.
 
Gdańska20:0531 min.
 
Sternicza20:0632 min.
 
Brzeźno20:0834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy