Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil22:13
Zimna22:15
Lessowa22:16
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:24
Brama Żuławska22:26
Akademia Muzyczna22:28
Chmielna22:29
Żabi Kruk22:30
Okopowa22:32
Brama Wyżynna22:34
Dworzec Główny22:36
Brama Oliwska22:38
Chodowieckiego22:39
Uniwersytet Medyczny22:40
Traugutta22:41
Opera Bałtycka22:43
Wyspiańskiego22:45
Reja22:46
Mickiewicza22:48
Kościuszki
 
22:50
0 min.
 
Kolonia Uroda22:511 min.
 
Grudziądzka22:522 min.
 
al. Hallera22:544 min.
 
Uczniowska22:555 min.
 
Gdańska22:566 min.
 
Sternicza22:577 min.
 
Brzeźno22:588 min.
 
Krasickiego22:599 min.
 
Latarnia Morska23:0111 min.
 
Kasztanowa23:0212 min.
 
Na Zaspę23:0313 min.
 
Plac Wolności23:0515 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy