Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil22:43
Zimna22:45
Lessowa22:46
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:54
Brama Żuławska22:56
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna22:59
Żabi Kruk23:00
Okopowa23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:08
Chodowieckiego23:09
Uniwersytet Medyczny23:10
Traugutta23:11
Opera Bałtycka23:13
Wyspiańskiego23:15
Reja23:16
Mickiewicza23:18
Kościuszki
 
23:20
0 min.
 
Kolonia Uroda23:211 min.
 
Grudziądzka23:222 min.
 
al. Hallera23:244 min.
 
Uczniowska23:255 min.
 
Gdańska23:266 min.
 
Sternicza23:277 min.
 
Brzeźno23:288 min.
 
Krasickiego23:299 min.
 
Latarnia Morska23:3111 min.
 
Kasztanowa23:3212 min.
 
Na Zaspę23:3313 min.
 
Plac Wolności23:3515 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy