Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 3
Niedziele i święta
Stogi Pasanil12:41
Zimna12:43
Lessowa12:44
Kaczeńce12:46
Sucharskiego12:48
Lenartowicza12:49
Przeróbka12:50
Głęboka12:52
Brama Żuławska12:54
Akademia Muzyczna12:56
Chmielna12:57
Żabi Kruk12:58
Okopowa13:00
Brama Wyżynna13:02
Dworzec Główny13:04
Brama Oliwska13:06
Chodowieckiego13:07
Uniwersytet Medyczny13:08
Traugutta13:09
Opera Bałtycka13:11
Wyspiańskiego13:14
Reja13:15
Mickiewicza13:17
Kościuszki
 
13:19
Kolonia Uroda– 13:20
Grudziądzka– 13:21
al. Hallera– 13:23
Uczniowska– 13:24
Gdańska– 13:25
Sternicza– 13:26
Brzeźno– 13:28