Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil23:24
Zimna23:25
Lessowa23:26
Kaczeńce23:28
Sucharskiego23:30
Lenartowicza23:31
Przeróbka23:32
Głęboka23:34
Brama Żuławska23:36
Akademia Muzyczna23:37
Chmielna23:38
Żabi Kruk23:39
Okopowa23:41
Brama Wyżynna23:43
Dworzec Główny23:45
Brama Oliwska23:47
Chodowieckiego23:48
Uniwersytet Medyczny23:49
Traugutta23:50
Opera Bałtycka23:51
Wyspiańskiego23:53
Reja23:54
Mickiewicza23:55
Kościuszki
 
23:57
0 min.
 
Kolonia Uroda23:581 min.
 
Grudziądzka23:592 min.
 
Śr.,26.02
Cz.,27.02
al. Hallera00:014 min.
 
Uczniowska00:025 min.
 
Gdańska00:036 min.
 
Sternicza00:047 min.
 
Brzeźno00:058 min.
 
Krasickiego00:069 min.
 
Latarnia Morska00:0811 min.
 
Kasztanowa00:0912 min.
 
Na Zaspę00:1013 min.
 
Plac Wolności00:1215 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:1316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy