Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil10:01
Zimna10:03
Lessowa10:04
Kaczeńce10:06
Sucharskiego10:08
Lenartowicza10:09
Przeróbka10:10
Głęboka10:12
Brama Żuławska10:14
Akademia Muzyczna10:16
Chmielna10:17
Żabi Kruk
 
10:18
0 min.
 
Okopowa10:202 min.
 
Brama Wyżynna10:224 min.
 
Dworzec Główny10:246 min.
 
Brama Oliwska10:268 min.
 
Chodowieckiego10:279 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2810 min.
 
Traugutta10:2911 min.
 
Opera Bałtycka10:3113 min.
 
Wyspiańskiego10:3416 min.
 
Reja10:3517 min.
 
Mickiewicza10:3719 min.
 
Kościuszki10:3921 min.
 
Kolonia Uroda10:4022 min.
 
Grudziądzka10:4123 min.
 
al. Hallera10:4325 min.
 
Uczniowska10:4426 min.
 
Gdańska10:4527 min.
 
Sternicza10:4628 min.
 
Brzeźno10:4830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy