Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil06:15
Zimna06:17
Lessowa06:18
Kaczeńce06:20
Sucharskiego06:22
Lenartowicza06:23
Przeróbka06:24
Głęboka06:26
Brama Żuławska06:28
Akademia Muzyczna06:30
Chmielna06:31
Żabi Kruk
 
06:32
0 min.
 
Okopowa06:342 min.
 
Brama Wyżynna06:364 min.
 
Dworzec Główny06:386 min.
 
Brama Oliwska06:408 min.
 
Chodowieckiego06:419 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4210 min.
 
Traugutta06:4412 min.
 
Opera Bałtycka06:4614 min.
 
Wyspiańskiego06:4917 min.
 
Reja06:5018 min.
 
Mickiewicza06:5220 min.
 
Kościuszki06:5422 min.
 
Kolonia Uroda06:5523 min.
 
Grudziądzka06:5624 min.
 
al. Hallera06:5826 min.
 
Uczniowska06:5927 min.
 
Gdańska07:0028 min.
 
Sternicza07:0129 min.
 
Brzeźno07:0331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy