Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil22:13
Zimna22:15
Lessowa22:16
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:24
Brama Żuławska22:26
Akademia Muzyczna22:28
Chmielna22:29
Żabi Kruk
 
22:30
0 min.
 
Okopowa22:322 min.
 
Brama Wyżynna22:344 min.
 
Dworzec Główny22:366 min.
 
Brama Oliwska22:388 min.
 
Chodowieckiego22:399 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:4010 min.
 
Traugutta22:4111 min.
 
Opera Bałtycka22:4313 min.
 
Wyspiańskiego22:4515 min.
 
Reja22:4616 min.
 
Mickiewicza22:4818 min.
 
Kościuszki22:5020 min.
 
Kolonia Uroda22:5121 min.
 
Grudziądzka22:5222 min.
 
al. Hallera22:5424 min.
 
Uczniowska22:5525 min.
 
Gdańska22:5626 min.
 
Sternicza22:5727 min.
 
Brzeźno22:5828 min.
 
Krasickiego22:5929 min.
 
Latarnia Morska23:0131 min.
 
Kasztanowa23:0232 min.
 
Na Zaspę23:0333 min.
 
Plac Wolności23:0535 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy