Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil16:45
Zimna16:47
Lessowa16:48
Kaczeńce16:50
Sucharskiego16:52
Lenartowicza16:53
Przeróbka16:54
Głęboka16:56
Brama Żuławska16:58
Akademia Muzyczna17:00
Chmielna17:01
Żabi Kruk
 
17:02
0 min.
 
Okopowa17:042 min.
 
Brama Wyżynna17:064 min.
 
Dworzec Główny17:086 min.
 
Brama Oliwska17:108 min.
 
Chodowieckiego17:119 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1210 min.
 
Traugutta17:1412 min.
 
Opera Bałtycka17:1614 min.
 
Wyspiańskiego17:1917 min.
 
Reja17:2018 min.
 
Mickiewicza17:2220 min.
 
Kościuszki17:2422 min.
 
Kolonia Uroda17:2523 min.
 
Grudziądzka17:2624 min.
 
al. Hallera17:2826 min.
 
Uczniowska17:2927 min.
 
Gdańska17:3028 min.
 
Sternicza17:3129 min.
 
Brzeźno17:3331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy