Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil16:15
Zimna16:17
Lessowa16:18
Kaczeńce16:20
Sucharskiego16:22
Lenartowicza16:23
Przeróbka16:24
Głęboka16:26
Brama Żuławska16:28
Akademia Muzyczna16:30
Chmielna16:31
Żabi Kruk
 
16:32
0 min.
 
Okopowa16:342 min.
 
Brama Wyżynna16:364 min.
 
Dworzec Główny16:386 min.
 
Brama Oliwska16:408 min.
 
Chodowieckiego16:419 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4210 min.
 
Traugutta16:4412 min.
 
Opera Bałtycka16:4614 min.
 
Wyspiańskiego16:4917 min.
 
Reja16:5018 min.
 
Mickiewicza16:5220 min.
 
Kościuszki16:5422 min.
 
Kolonia Uroda16:5523 min.
 
Grudziądzka16:5624 min.
 
al. Hallera16:5826 min.
 
Uczniowska16:5927 min.
 
Gdańska17:0028 min.
 
Sternicza17:0129 min.
 
Brzeźno17:0331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy