Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil05:45
Zimna05:47
Lessowa05:48
Kaczeńce05:50
Sucharskiego05:52
Lenartowicza05:53
Przeróbka05:54
Głęboka05:56
Brama Żuławska05:58
Akademia Muzyczna06:00
Chmielna06:01
Żabi Kruk
 
06:02
0 min.
 
Okopowa06:042 min.
 
Brama Wyżynna06:064 min.
 
Dworzec Główny06:086 min.
 
Brama Oliwska06:108 min.
 
Chodowieckiego06:119 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:1210 min.
 
Traugutta06:1412 min.
 
Opera Bałtycka06:1614 min.
 
Wyspiańskiego06:1917 min.
 
Reja06:2018 min.
 
Mickiewicza06:2220 min.
 
Kościuszki06:2422 min.
 
Kolonia Uroda06:2523 min.
 
Grudziądzka06:2624 min.
 
al. Hallera06:2826 min.
 
Uczniowska06:2927 min.
 
Gdańska06:3028 min.
 
Sternicza06:3129 min.
 
Brzeźno06:3331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy