Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil11:58
Zimna12:00
Lessowa12:01
Kaczeńce12:03
Sucharskiego12:05
Lenartowicza12:06
Przeróbka12:07
Głęboka12:09
Brama Żuławska12:11
Akademia Muzyczna12:13
Chmielna12:14
Żabi Kruk
 
12:15
0 min.
 
Okopowa12:172 min.
 
Brama Wyżynna12:194 min.
 
Dworzec Główny12:216 min.
 
Brama Oliwska12:238 min.
 
Chodowieckiego12:249 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:2510 min.
 
Traugutta12:2712 min.
 
Opera Bałtycka12:2914 min.
 
Wyspiańskiego12:3217 min.
 
Reja12:3318 min.
 
Mickiewicza12:3520 min.
 
Kościuszki12:3722 min.
 
Kolonia Uroda12:3823 min.
 
Grudziądzka12:3924 min.
 
al. Hallera12:4126 min.
 
Uczniowska12:4227 min.
 
Gdańska12:4328 min.
 
Sternicza12:4429 min.
 
Brzeźno12:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy