Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil08:58
Zimna09:00
Lessowa09:01
Kaczeńce09:03
Sucharskiego09:05
Lenartowicza09:06
Przeróbka09:07
Głęboka09:09
Brama Żuławska09:11
Akademia Muzyczna09:13
Chmielna09:14
Żabi Kruk
 
09:15
0 min.
 
Okopowa09:172 min.
 
Brama Wyżynna09:194 min.
 
Dworzec Główny09:216 min.
 
Brama Oliwska09:238 min.
 
Chodowieckiego09:249 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:2510 min.
 
Traugutta09:2712 min.
 
Opera Bałtycka09:2914 min.
 
Wyspiańskiego09:3217 min.
 
Reja09:3318 min.
 
Mickiewicza09:3520 min.
 
Kościuszki09:3722 min.
 
Kolonia Uroda09:3823 min.
 
Grudziądzka09:3924 min.
 
al. Hallera09:4126 min.
 
Uczniowska09:4227 min.
 
Gdańska09:4328 min.
 
Sternicza09:4429 min.
 
Brzeźno09:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy