Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil08:23
Zimna08:25
Lessowa08:26
Kaczeńce08:28
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Głęboka08:34
Brama Żuławska08:36
Akademia Muzyczna08:38
Chmielna08:39
Żabi Kruk
 
08:40
0 min.
 
Okopowa08:422 min.
 
Brama Wyżynna08:444 min.
 
Dworzec Główny08:466 min.
 
Plac Solidarności08:499 min.
 
Stocznia SKM08:5111 min.
 
Stocznia Północna08:5313 min.
 
Twarda08:5414 min.
 
Węzeł Kliniczna08:5515 min.
 
Swojska08:5717 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:5919 min.
 
Mostostal09:0020 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:0222 min.
 
Śnieżna09:0323 min.
 
Marynarki Polskiej09:0525 min.
 
Plac Wolności09:0626 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:0727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy