Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil23:24
Zimna23:25
Lessowa23:26
Kaczeńce23:28
Sucharskiego23:30
Lenartowicza23:31
Przeróbka23:32
Głęboka23:34
Brama Żuławska23:36
Akademia Muzyczna23:37
Chmielna23:38
Żabi Kruk
 
23:39
0 min.
 
Okopowa23:412 min.
 
Brama Wyżynna23:434 min.
 
Dworzec Główny23:456 min.
 
Brama Oliwska23:478 min.
 
Chodowieckiego23:489 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:4910 min.
 
Traugutta23:5011 min.
 
Opera Bałtycka23:5112 min.
 
Wyspiańskiego23:5314 min.
 
Reja23:5415 min.
 
Mickiewicza23:5516 min.
 
Kościuszki23:5718 min.
 
Kolonia Uroda23:5819 min.
 
Grudziądzka23:5920 min.
 
Cz.,27.02
Pt.,28.02
al. Hallera00:0122 min.
 
Uczniowska00:0223 min.
 
Gdańska00:0324 min.
 
Sternicza00:0425 min.
 
Brzeźno00:0526 min.
 
Krasickiego00:0627 min.
 
Latarnia Morska00:0829 min.
 
Kasztanowa00:0930 min.
 
Na Zaspę00:1031 min.
 
Plac Wolności00:1233 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:1334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy