Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil18:41
Zimna18:43
Lessowa18:44
Kaczeńce18:46
Sucharskiego18:48
Lenartowicza18:49
Przeróbka18:50
Głęboka18:52
Brama Żuławska18:54
Akademia Muzyczna18:56
Chmielna18:57
Żabi Kruk
 
18:58
0 min.
 
Okopowa19:002 min.
 
Brama Wyżynna19:024 min.
 
Dworzec Główny19:046 min.
 
Brama Oliwska19:068 min.
 
Chodowieckiego19:079 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0810 min.
 
Traugutta19:0911 min.
 
Opera Bałtycka19:1113 min.
 
Wyspiańskiego19:1416 min.
 
Reja19:1517 min.
 
Mickiewicza19:1719 min.
 
Kościuszki19:1921 min.
 
Kolonia Uroda19:2022 min.
 
Grudziądzka19:2123 min.
 
al. Hallera19:2325 min.
 
Uczniowska19:2426 min.
 
Gdańska19:2527 min.
 
Sternicza19:2628 min.
 
Brzeźno19:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy