Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil18:01
Zimna18:03
Lessowa18:04
Kaczeńce18:06
Sucharskiego18:08
Lenartowicza18:09
Przeróbka18:10
Głęboka18:12
Brama Żuławska18:14
Akademia Muzyczna18:16
Chmielna18:17
Żabi Kruk
 
18:18
0 min.
 
Okopowa18:202 min.
 
Brama Wyżynna18:224 min.
 
Dworzec Główny18:246 min.
 
Brama Oliwska18:268 min.
 
Chodowieckiego18:279 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:2810 min.
 
Traugutta18:2911 min.
 
Opera Bałtycka18:3113 min.
 
Wyspiańskiego18:3416 min.
 
Reja18:3517 min.
 
Mickiewicza18:3719 min.
 
Kościuszki18:3921 min.
 
Kolonia Uroda18:4022 min.
 
Grudziądzka18:4123 min.
 
al. Hallera18:4325 min.
 
Uczniowska18:4426 min.
 
Gdańska18:4527 min.
 
Sternicza18:4628 min.
 
Brzeźno18:4830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy