Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil15:01
Zimna15:03
Lessowa15:04
Kaczeńce15:06
Sucharskiego15:08
Lenartowicza15:09
Przeróbka15:10
Głęboka15:12
Brama Żuławska15:14
Akademia Muzyczna15:16
Chmielna15:17
Żabi Kruk
 
15:18
0 min.
 
Okopowa15:202 min.
 
Brama Wyżynna15:224 min.
 
Dworzec Główny15:246 min.
 
Brama Oliwska15:268 min.
 
Chodowieckiego15:279 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:2810 min.
 
Traugutta15:2911 min.
 
Opera Bałtycka15:3113 min.
 
Wyspiańskiego15:3416 min.
 
Reja15:3517 min.
 
Mickiewicza15:3719 min.
 
Kościuszki15:3921 min.
 
Kolonia Uroda15:4022 min.
 
Grudziądzka15:4123 min.
 
al. Hallera15:4325 min.
 
Uczniowska15:4426 min.
 
Gdańska15:4527 min.
 
Sternicza15:4628 min.
 
Brzeźno15:4830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy