Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil13:41
Zimna13:43
Lessowa13:44
Kaczeńce13:46
Sucharskiego13:48
Lenartowicza13:49
Przeróbka13:50
Głęboka13:52
Brama Żuławska13:54
Akademia Muzyczna13:56
Chmielna13:57
Żabi Kruk
 
13:58
0 min.
 
Okopowa14:002 min.
 
Brama Wyżynna14:024 min.
 
Dworzec Główny14:046 min.
 
Brama Oliwska14:068 min.
 
Chodowieckiego14:079 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:0810 min.
 
Traugutta14:0911 min.
 
Opera Bałtycka14:1113 min.
 
Wyspiańskiego14:1416 min.
 
Reja14:1517 min.
 
Mickiewicza14:1719 min.
 
Kościuszki14:1921 min.
 
Kolonia Uroda14:2022 min.
 
Grudziądzka14:2123 min.
 
al. Hallera14:2325 min.
 
Uczniowska14:2426 min.
 
Gdańska14:2527 min.
 
Sternicza14:2628 min.
 
Brzeźno14:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy