Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil13:01
Zimna13:03
Lessowa13:04
Kaczeńce13:06
Sucharskiego13:08
Lenartowicza13:09
Przeróbka13:10
Głęboka13:12
Brama Żuławska13:14
Akademia Muzyczna13:16
Chmielna13:17
Żabi Kruk
 
13:18
0 min.
 
Okopowa13:202 min.
 
Brama Wyżynna13:224 min.
 
Dworzec Główny13:246 min.
 
Brama Oliwska13:268 min.
 
Chodowieckiego13:279 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:2810 min.
 
Traugutta13:2911 min.
 
Opera Bałtycka13:3113 min.
 
Wyspiańskiego13:3416 min.
 
Reja13:3517 min.
 
Mickiewicza13:3719 min.
 
Kościuszki13:3921 min.
 
Kolonia Uroda13:4022 min.
 
Grudziądzka13:4123 min.
 
al. Hallera13:4325 min.
 
Uczniowska13:4426 min.
 
Gdańska13:4527 min.
 
Sternicza13:4628 min.
 
Brzeźno13:4830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy