Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil11:41
Zimna11:43
Lessowa11:44
Kaczeńce11:46
Sucharskiego11:48
Lenartowicza11:49
Przeróbka11:50
Głęboka11:52
Brama Żuławska11:54
Akademia Muzyczna11:56
Chmielna11:57
Żabi Kruk
 
11:58
0 min.
 
Okopowa12:002 min.
 
Brama Wyżynna12:024 min.
 
Dworzec Główny12:046 min.
 
Brama Oliwska12:068 min.
 
Chodowieckiego12:079 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0810 min.
 
Traugutta12:0911 min.
 
Opera Bałtycka12:1113 min.
 
Wyspiańskiego12:1416 min.
 
Reja12:1517 min.
 
Mickiewicza12:1719 min.
 
Kościuszki12:1921 min.
 
Kolonia Uroda12:2022 min.
 
Grudziądzka12:2123 min.
 
al. Hallera12:2325 min.
 
Uczniowska12:2426 min.
 
Gdańska12:2527 min.
 
Sternicza12:2628 min.
 
Brzeźno12:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy