Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil10:41
Zimna10:43
Lessowa10:44
Kaczeńce10:46
Sucharskiego10:48
Lenartowicza10:49
Przeróbka10:50
Głęboka10:52
Brama Żuławska10:54
Akademia Muzyczna10:56
Chmielna10:57
Żabi Kruk
 
10:58
0 min.
 
Okopowa11:002 min.
 
Brama Wyżynna11:024 min.
 
Dworzec Główny11:046 min.
 
Brama Oliwska11:068 min.
 
Chodowieckiego11:079 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:0810 min.
 
Traugutta11:0911 min.
 
Opera Bałtycka11:1113 min.
 
Wyspiańskiego11:1416 min.
 
Reja11:1517 min.
 
Mickiewicza11:1719 min.
 
Kościuszki11:1921 min.
 
Kolonia Uroda11:2022 min.
 
Grudziądzka11:2123 min.
 
al. Hallera11:2325 min.
 
Uczniowska11:2426 min.
 
Gdańska11:2527 min.
 
Sternicza11:2628 min.
 
Brzeźno11:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy