Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil21:13
Zimna21:15
Lessowa21:16
Kaczeńce21:18
Sucharskiego21:20
Lenartowicza21:21
Przeróbka21:22
Głęboka21:24
Brama Żuławska21:26
Akademia Muzyczna21:28
Chmielna21:29
Żabi Kruk
 
21:30
0 min.
 
Okopowa21:322 min.
 
Brama Wyżynna21:344 min.
 
Dworzec Główny21:366 min.
 
Brama Oliwska21:388 min.
 
Chodowieckiego21:399 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:4010 min.
 
Traugutta21:4111 min.
 
Opera Bałtycka21:4313 min.
 
Wyspiańskiego21:4515 min.
 
Reja21:4616 min.
 
Mickiewicza21:4818 min.
 
Kościuszki21:5020 min.
 
Kolonia Uroda21:5121 min.
 
Grudziądzka21:5222 min.
 
al. Hallera21:5424 min.
 
Uczniowska21:5525 min.
 
Gdańska21:5626 min.
 
Sternicza21:5727 min.
 
Brzeźno21:5828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy