Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil12:21
Zimna12:23
Lessowa12:24
Kaczeńce12:26
Sucharskiego12:28
Lenartowicza12:29
Przeróbka12:30
Głęboka12:32
Brama Żuławska12:34
Akademia Muzyczna12:36
Chmielna12:37
Żabi Kruk
 
12:38
0 min.
 
Okopowa12:402 min.
 
Brama Wyżynna12:424 min.
 
Dworzec Główny12:446 min.
 
Brama Oliwska12:468 min.
 
Chodowieckiego12:479 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4810 min.
 
Traugutta12:4911 min.
 
Opera Bałtycka12:5113 min.
 
Wyspiańskiego12:5416 min.
 
Reja12:5517 min.
 
Mickiewicza12:5719 min.
 
Kościuszki12:5921 min.
 
Kolonia Uroda13:0022 min.
 
Grudziądzka13:0123 min.
 
al. Hallera13:0325 min.
 
Uczniowska13:0426 min.
 
Gdańska13:0527 min.
 
Sternicza13:0628 min.
 
Brzeźno13:0830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy