Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil08:01
Zimna08:03
Lessowa08:04
Kaczeńce08:06
Sucharskiego08:08
Lenartowicza08:09
Przeróbka08:10
Głęboka08:12
Brama Żuławska08:14
Akademia Muzyczna
 
08:16
0 min.
 
Chmielna08:171 min.
 
Żabi Kruk08:182 min.
 
Okopowa08:204 min.
 
Brama Wyżynna08:226 min.
 
Dworzec Główny08:248 min.
 
Brama Oliwska08:2610 min.
 
Chodowieckiego08:2711 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2812 min.
 
Traugutta08:2913 min.
 
Opera Bałtycka08:3115 min.
 
Wyspiańskiego08:3418 min.
 
Reja08:3519 min.
 
Mickiewicza08:3721 min.
 
Kościuszki08:3923 min.
 
Kolonia Uroda08:4024 min.
 
Grudziądzka08:4125 min.
 
al. Hallera08:4327 min.
 
Uczniowska08:4428 min.
 
Gdańska08:4529 min.
 
Sternicza08:4630 min.
 
Brzeźno08:4832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy