Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil04:43
Zimna04:45
Lessowa04:46
Kaczeńce04:48
Sucharskiego04:50
Lenartowicza04:51
Przeróbka04:52
Głęboka04:54
Brama Żuławska04:56
Akademia Muzyczna
 
04:58
0 min.
 
Chmielna04:591 min.
 
Żabi Kruk05:002 min.
 
Okopowa05:024 min.
 
Brama Wyżynna05:046 min.
 
Dworzec Główny05:068 min.
 
Brama Oliwska05:0810 min.
 
Chodowieckiego05:0911 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:1012 min.
 
Traugutta05:1113 min.
 
Opera Bałtycka05:1315 min.
 
Wyspiańskiego05:1517 min.
 
Reja05:1618 min.
 
Mickiewicza05:1820 min.
 
Kościuszki05:2022 min.
 
Kolonia Uroda05:2123 min.
 
Grudziądzka05:2224 min.
 
al. Hallera05:2426 min.
 
Uczniowska05:2527 min.
 
Gdańska05:2628 min.
 
Sternicza05:2729 min.
 
Brzeźno05:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy