Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil21:13
Zimna21:15
Lessowa21:16
Kaczeńce21:18
Sucharskiego21:20
Lenartowicza21:21
Przeróbka21:22
Głęboka21:24
Brama Żuławska21:26
Akademia Muzyczna
 
21:28
0 min.
 
Chmielna21:291 min.
 
Żabi Kruk21:302 min.
 
Okopowa21:324 min.
 
Brama Wyżynna21:346 min.
 
Dworzec Główny21:368 min.
 
Brama Oliwska21:3810 min.
 
Chodowieckiego21:3911 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:4012 min.
 
Traugutta21:4113 min.
 
Opera Bałtycka21:4315 min.
 
Wyspiańskiego21:4517 min.
 
Reja21:4618 min.
 
Mickiewicza21:4820 min.
 
Kościuszki21:5022 min.
 
Kolonia Uroda21:5123 min.
 
Grudziądzka21:5224 min.
 
al. Hallera21:5426 min.
 
Uczniowska21:5527 min.
 
Gdańska21:5628 min.
 
Sternicza21:5729 min.
 
Brzeźno21:5830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy