Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil18:09
Zimna18:11
Lessowa18:12
Kaczeńce18:14
Sucharskiego18:16
Lenartowicza18:17
Przeróbka18:18
Głęboka18:20
Brama Żuławska18:22
Akademia Muzyczna
 
18:24
0 min.
 
Chmielna18:251 min.
 
Żabi Kruk18:262 min.
 
Okopowa18:284 min.
 
Brama Wyżynna18:306 min.
 
Dworzec Główny18:328 min.
 
Plac Solidarności18:3511 min.
 
Stocznia SKM18:3713 min.
 
Stocznia Północna18:3915 min.
 
Twarda18:4016 min.
 
Węzeł Kliniczna18:4117 min.
 
Swojska18:4319 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:4521 min.
 
Mostostal18:4622 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:4824 min.
 
Śnieżna18:4925 min.
 
Marynarki Polskiej18:5127 min.
 
Plac Wolności18:5228 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:5329 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy