Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil09:58
Zimna10:00
Lessowa10:01
Kaczeńce10:03
Sucharskiego10:05
Lenartowicza10:06
Przeróbka10:07
Głęboka10:09
Brama Żuławska10:11
Akademia Muzyczna
 
10:13
0 min.
 
Chmielna10:141 min.
 
Żabi Kruk10:152 min.
 
Okopowa10:174 min.
 
Brama Wyżynna10:196 min.
 
Dworzec Główny10:218 min.
 
Brama Oliwska10:2310 min.
 
Chodowieckiego10:2411 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2512 min.
 
Traugutta10:2714 min.
 
Opera Bałtycka10:2916 min.
 
Wyspiańskiego10:3219 min.
 
Reja10:3320 min.
 
Mickiewicza10:3522 min.
 
Kościuszki10:3724 min.
 
Kolonia Uroda10:3825 min.
 
Grudziądzka10:3926 min.
 
al. Hallera10:4128 min.
 
Uczniowska10:4229 min.
 
Gdańska10:4330 min.
 
Sternicza10:4431 min.
 
Brzeźno10:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy