Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil05:00
Zimna05:02
Lessowa05:03
Kaczeńce05:05
Sucharskiego05:07
Lenartowicza05:08
Przeróbka05:09
Głęboka05:11
Brama Żuławska05:13
Akademia Muzyczna
 
05:15
0 min.
 
Chmielna05:161 min.
 
Żabi Kruk05:172 min.
 
Okopowa05:194 min.
 
Brama Wyżynna05:216 min.
 
Dworzec Główny05:238 min.
 
Brama Oliwska05:2510 min.
 
Chodowieckiego05:2611 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2712 min.
 
Traugutta05:2813 min.
 
Opera Bałtycka05:3015 min.
 
Wyspiańskiego05:3318 min.
 
Reja05:3419 min.
 
Mickiewicza05:3621 min.
 
Kościuszki05:3823 min.
 
Kolonia Uroda05:3924 min.
 
Grudziądzka05:4025 min.
 
al. Hallera05:4227 min.
 
Uczniowska05:4328 min.
 
Gdańska05:4429 min.
 
Sternicza05:4530 min.
 
Brzeźno05:4732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy