Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil08:05
Zimna08:07
Lessowa08:08
Kaczeńce08:10
Sucharskiego08:12
Lenartowicza08:13
Przeróbka08:14
Głęboka08:16
Brama Żuławska08:18
Akademia Muzyczna
 
08:20
0 min.
 
Chmielna08:211 min.
 
Żabi Kruk08:222 min.
 
Okopowa08:244 min.
 
Brama Wyżynna08:266 min.
 
Dworzec Główny08:288 min.
 
Brama Oliwska08:3010 min.
 
Chodowieckiego08:3111 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:3212 min.
 
Traugutta08:3414 min.
 
Opera Bałtycka08:3616 min.
 
Wyspiańskiego08:3919 min.
 
Reja08:4020 min.
 
Mickiewicza08:4222 min.
 
Kościuszki08:4424 min.
 
Kolonia Uroda08:4525 min.
 
Grudziądzka08:4626 min.
 
al. Hallera08:4828 min.
 
Uczniowska08:4929 min.
 
Gdańska08:5030 min.
 
Sternicza08:5131 min.
 
Brzeźno08:5333 min.
 
Krasickiego08:5434 min.
 
Latarnia Morska08:5636 min.
 
Kasztanowa08:5737 min.
 
Na Zaspę08:5838 min.
 
Plac Wolności09:0040 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:0141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy