Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil22:13
Zimna22:15
Lessowa22:16
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:24
Brama Żuławska22:26
Akademia Muzyczna
 
22:28
0 min.
 
Chmielna22:291 min.
 
Żabi Kruk22:302 min.
 
Okopowa22:324 min.
 
Brama Wyżynna22:346 min.
 
Dworzec Główny22:368 min.
 
Brama Oliwska22:3810 min.
 
Chodowieckiego22:3911 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:4012 min.
 
Traugutta22:4113 min.
 
Opera Bałtycka22:4315 min.
 
Wyspiańskiego22:4517 min.
 
Reja22:4618 min.
 
Mickiewicza22:4820 min.
 
Kościuszki22:5022 min.
 
Kolonia Uroda22:5123 min.
 
Grudziądzka22:5224 min.
 
al. Hallera22:5426 min.
 
Uczniowska22:5527 min.
 
Gdańska22:5628 min.
 
Sternicza22:5729 min.
 
Brzeźno22:5830 min.
 
Krasickiego22:5931 min.
 
Latarnia Morska23:0133 min.
 
Kasztanowa23:0234 min.
 
Na Zaspę23:0335 min.
 
Plac Wolności23:0537 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy