Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil22:54
Zimna22:55
Lessowa22:56
Kaczeńce22:58
Sucharskiego23:00
Lenartowicza23:01
Przeróbka23:02
Głęboka23:04
Brama Żuławska23:06
Akademia Muzyczna
 
23:07
0 min.
 
Chmielna23:081 min.
 
Żabi Kruk23:092 min.
 
Okopowa23:114 min.
 
Brama Wyżynna23:136 min.
 
Dworzec Główny23:158 min.
 
Plac Solidarności23:1710 min.
 
Stocznia SKM23:1811 min.
 
Stocznia Północna23:1912 min.
 
Twarda23:2013 min.
 
Węzeł Kliniczna23:2114 min.
 
Swojska23:2215 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:2417 min.
 
Mostostal23:2518 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:2619 min.
 
Śnieżna23:2720 min.
 
Marynarki Polskiej23:2922 min.
 
Plac Wolności23:3023 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy