Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil17:41
Zimna17:43
Lessowa17:44
Kaczeńce17:46
Sucharskiego17:48
Lenartowicza17:49
Przeróbka17:50
Głęboka17:52
Brama Żuławska17:54
Akademia Muzyczna
 
17:56
0 min.
 
Chmielna17:571 min.
 
Żabi Kruk17:582 min.
 
Okopowa18:004 min.
 
Brama Wyżynna18:026 min.
 
Dworzec Główny18:048 min.
 
Brama Oliwska18:0610 min.
 
Chodowieckiego18:0711 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0812 min.
 
Traugutta18:0913 min.
 
Opera Bałtycka18:1115 min.
 
Wyspiańskiego18:1418 min.
 
Reja18:1519 min.
 
Mickiewicza18:1721 min.
 
Kościuszki18:1923 min.
 
Kolonia Uroda18:2024 min.
 
Grudziądzka18:2125 min.
 
al. Hallera18:2327 min.
 
Uczniowska18:2428 min.
 
Gdańska18:2529 min.
 
Sternicza18:2630 min.
 
Brzeźno18:2832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy