Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil17:21
Zimna17:23
Lessowa17:24
Kaczeńce17:26
Sucharskiego17:28
Lenartowicza17:29
Przeróbka17:30
Głęboka17:32
Brama Żuławska17:34
Akademia Muzyczna
 
17:36
0 min.
 
Chmielna17:371 min.
 
Żabi Kruk17:382 min.
 
Okopowa17:404 min.
 
Brama Wyżynna17:426 min.
 
Dworzec Główny17:448 min.
 
Brama Oliwska17:4610 min.
 
Chodowieckiego17:4711 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4812 min.
 
Traugutta17:4913 min.
 
Opera Bałtycka17:5115 min.
 
Wyspiańskiego17:5418 min.
 
Reja17:5519 min.
 
Mickiewicza17:5721 min.
 
Kościuszki17:5923 min.
 
Kolonia Uroda18:0024 min.
 
Grudziądzka18:0125 min.
 
al. Hallera18:0327 min.
 
Uczniowska18:0428 min.
 
Gdańska18:0529 min.
 
Sternicza18:0630 min.
 
Brzeźno18:0832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy