Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil11:41
Zimna11:43
Lessowa11:44
Kaczeńce11:46
Sucharskiego11:48
Lenartowicza11:49
Przeróbka11:50
Głęboka11:52
Brama Żuławska11:54
Akademia Muzyczna
 
11:56
0 min.
 
Chmielna11:571 min.
 
Żabi Kruk11:582 min.
 
Okopowa12:004 min.
 
Brama Wyżynna12:026 min.
 
Dworzec Główny12:048 min.
 
Brama Oliwska12:0610 min.
 
Chodowieckiego12:0711 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0812 min.
 
Traugutta12:0913 min.
 
Opera Bałtycka12:1115 min.
 
Wyspiańskiego12:1418 min.
 
Reja12:1519 min.
 
Mickiewicza12:1721 min.
 
Kościuszki12:1923 min.
 
Kolonia Uroda12:2024 min.
 
Grudziądzka12:2125 min.
 
al. Hallera12:2327 min.
 
Uczniowska12:2428 min.
 
Gdańska12:2529 min.
 
Sternicza12:2630 min.
 
Brzeźno12:2832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy