Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil08:23
Zimna08:24
Lessowa08:25
Kaczeńce08:26
Sucharskiego08:28
Lenartowicza08:29
Przeróbka08:30
Głęboka08:33
Brama Żuławska08:35
Akademia Muzyczna08:36
Chmielna08:37
Żabi Kruk08:38
Okopowa08:40
Brama Wyżynna08:42
Dworzec Główny08:44
Brama Oliwska08:46
Chodowieckiego08:47
Uniwersytet Medyczny08:48
Traugutta08:49
Opera Bałtycka08:51
Wyspiańskiego
 
08:54
0 min.
 
Reja08:551 min.
 
Mickiewicza08:573 min.
 
Kościuszki08:595 min.
 
Kolonia Uroda09:006 min.
 
Grudziądzka09:017 min.
 
al. Hallera09:039 min.
 
Uczniowska09:0410 min.
 
Gdańska09:0511 min.
 
Sternicza09:0612 min.
 
Brzeźno09:0814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy