Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil16:07
Zimna16:08
Lessowa16:09
Kaczeńce16:10
Sucharskiego16:12
Lenartowicza16:13
Przeróbka16:14
Głęboka16:17
Brama Żuławska16:19
Akademia Muzyczna16:20
Chmielna16:21
Żabi Kruk16:22
Okopowa16:24
Brama Wyżynna16:26
Dworzec Główny16:28
Brama Oliwska16:30
Chodowieckiego16:31
Uniwersytet Medyczny16:32
Traugutta16:34
Opera Bałtycka16:36
Wyspiańskiego
 
16:39
0 min.
 
Reja16:401 min.
 
Mickiewicza16:423 min.
 
Kościuszki16:445 min.
 
Kolonia Uroda16:456 min.
 
Grudziądzka16:467 min.
 
al. Hallera16:489 min.
 
Uczniowska16:4910 min.
 
Gdańska16:5011 min.
 
Sternicza16:5112 min.
 
Brzeźno16:5314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy